Netradiční sladkosti k Barborce a Mikuláši

Blíží se Mikuláš a s ním i obdarovávání ratolestí sladkými dobrotami v podobě čokoládových figurek, bonbónů, a ovoce. Co ale pro letošní rok zkusit něco jiného, více originálního a zdravého? Tím pravým dárkem k Barborce či Mikuláši může být letos například ovocná kytice, která potěší nejen děti ale i dopspělé jako chutný a zdravý dárek.

Frutiko pro Vás připravilo nové ovocné i dortové kytice, které lahodí oku svojí pestrostí barev, krásně voní a také skvěle chutnají. Předání dárku je navíc vždy milým překvapením a ocení ho i dospělí, kterým můžete sladkost poslat kurýrem přímo do kanceláře nebo domů.

Zimní novinkou je ovocná kytice s pravou belgickou čokoládou Zdravý zob, v barevném hrníčku, kde najdete meloun, hroznové víno, ananas, ale i jablíčka a jahody. Pokud plánujete pozvat na mikulášské posezení domů více osob, zkuste jim připravit ovocnou dávku vitamínů s kyticí Ovocný festival či Veselá oslava.

K Barborce a Mikuláši se hodí darovat drobné sladkosti, proto ovocné bonboniéry pořídíte od 349 Kč, dárková krabičky s Vánočními muffiny od 399 Kč a ovocné kytice v hrníčku od 499 Kč. Dárkově zabalenou dobrotu navíc jednoduše objednáte online a kurýr ji spolu s Vaším blahopřáním doručí dětem do školy a dospělým do zaměstnání na Barborku v pátek 4. 12.2015 či domů na Mikuláše v sobotu 5. 12.2015.

 

 

 

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz