Dárky pro děti

Narozeniny, svátek, Vánoce, den dětí, vysvědčení, dárek pro miminko. Asi je jasné, koho obdarováváme nejraději, a kdo je také nejvděčnějším oslavencem. Dětem rádi plníme jejich přání a zároveň je motivujeme k lepšímu chování či výsledkům ve studiu. Dárek pro děti je zároveň i takovým malým dárkem pro nás, protože se o něj můžeme společně podělit a díky němu si splníme i nějaký ten náš malý sen.

Dětské dárky na nás vyskakují téměř všude, nemusíme pro ně mířit nutně jenom do hračkářství. Dětem udělá radost kdejaká drobnost a obzvláště můžeme využít skutečnosti, že všechny bez výjimky rády mlsají. Jak se však zároveň vyrovnat s faktem, že všechny sladkosti obsahují spoustu cukru, kazí se po nich zuby a zvyšuje riziko obezity?

Je pravda, že dětské dorty na dětský den či jakoukoliv jinou oslavu určenou nejmenším prostě patří. Originální alternativou, kterou si děti zamilují, jsou ovocné kytice Frutiko. Na výběr je celá škála tvarů, velikostí a barev, vždy z kvalitního, čerstvého ovoce a z prvotřídní čokolády. Vyrábí se bez použití sladidel a konzervačních látek, budete tedy mít jistotu zdravého a výživného mlsání.

Nejsladší a nejzdravější dárky pro děti

Květiny z ovoce jsou ideální součástí narozeninové oslavy i jako samostatný dárek ke dni dětí. Udělejte si nádherný den spojený s návštěvou zoo, zábavního parku s kolotoči nebo koupáním v bazénu, zajděte si společně do kina a odpoledne zorganizujte dětskou párty. Její hlavní hvězdou se jistě stanou ovocné květiny, které se postarají o efektní výzdobu a zároveň lahodné občerstvení. Extra velká kytice bez problémů nasytí deset až dvacet dětí.

Všechny ovocné kytice jsou lehce dostupné díky internetu. Stačí si vybrat požadovaný druh, například kytici z bonbonů, bonboniéru Barevné jahody v čokoládě či úžasný Kokosový sníh ze zelených jablíček, ananasu a jahod. Kurýr je v krátké době doveze na zadanou adresu a vaše děti ovoce začnou milovat!

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz