Dárky k narozeninám a svátku

Už se zase blíží narozeniny nebo svátek někoho z vašich blízkých? A už zase tápete a nevíte, jaké dárky k narozeninám pořídit, aby udělaly skutečnou radost? Ideální situace, kdy oslavenec už dopředu svá přání avizuje, nastává jenom výjimečně. Takže už vás zase čekají hodiny bloumání po obchodech a hledání vhodného dárku?
Kromě několika tradičních darů, kterými nikdy nic nepokazíte, jako jsou různé druhy alkoholu, bonboniéry, dárkové koše nebo kosmetika, se dnes ovšem nabízí celá řada neokoukaných dárků. Hitem poslední doby jsou adrenalinové zážitky od letu balónem přes bungee jumping až po jízdu formulí, wellnessové pobyty či poukazy na odběr zboží. Skutečnou novinkou jsou však ovocné kytice.

Ovoce jako dárek, to tu ještě nebylo

Kytice z ovoce je naprosto ideální dárek k narozeninám. Jsou originální, jednoduché na zajištění a přitom zaujmou na první pohled. Mohou také nahradit živé květiny nebo sloužit jako samostatný, plnohodnotný narozeninový dárek. Jejich hlavní výhodou oproti klasickým květinám je vysoká užitná hodnota. Nejenže krásně vypadají, ale zároveň i chutnají. Vyrábí se výhradně z čerstvého ovoce, bez užití konzervantů a sladidel.

Z nabídky ovocných kytic Frutiko se jako dárek k svátku a dalším příležitostem hodí například narozeninový dort. Slaďoučká Kytice z bonbonů je plná jahod v čokoládě, ananasu a hroznového vína. Pro ženy a dívky každého věku je jako stvořená nádherně vytvarovaná Kytice růží vykouzlená z jahod a banánů zdobených čokoládou a kokosem. Všechny účastníky oslavy potěší též Ovocná bonboniéra. Každou kytici lze doplnit individuálním přáním k svátku, drobným doplňkem v podobě balónku nebo ovocným číslem označujícím věk oslavence.

Všechny druhy ovocných květin a bonboniér lze jednoduše objednat na internetu a nechat doručit kurýrem přímo na místo oslavy. K dispozici jsou různé velikosti a tvary, stačí si jen vybrat. Na takové narozeniny nikdo nezapomene!

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz