Dárky pro muže

Dárky rád dostává každý z nás a pro muže to platí snad dvojnásob. Ne nadarmo se říká, že jsou to dospělé děti, a děti, jak víme, si velice rády hrají. Na trhu lze proto sehnat velké množství zajímavých dárků, zvláště v oblasti počítačů, elektroniky a autopříslušenství. Samostatnou kapitolou jsou pak různé zážitky včetně letu stíhačkou, setkání s divokými šelmami nebo seskoku padákem.

Dárky mužům mohou zahrnovat prakticky cokoliv. Někdo bude mít radost z balení piva, někoho potěší napínavá kniha, jiný ocení nůž z damaškové oceli. Existuje však nějaký univerzální a zároveň netradiční dárek pro muže, který lze darovat v podstatě při jakékoliv příležitosti?

Dárek pro přítele a květina, to se hodí

Možná se budete divit, ale vedle kosmetiky a alkoholu to jsou květiny. Ovšem nikoliv květiny ledasjaké. Taková kytice pro muže je totiž vyrobená z kvalitního, čerstvého ovoce, voní exotickými dálkami i českými sady, krásně vypadá a hlavně ji lze okamžitě sníst. Ovocná květina zdobená čokoládou a kokosem se řadí mezi jedinečné dárky pro muže, navíc je mnohem zdravější než občas darovaná klobásová nebo uzeninová kytice.

Kytice z ovoce jako dárek pro partnera rozhodně vašeho milého neurazí. Zvláště, když z mnoha variant a velikostí nabízených společností Frutiko vyberete bonboniéru Fotbalové jahody tvořenou jahodami stylizovanými do fotbalových kopaček.

Dárek po manžela v podobě ovocné kytice či bonboniéry překvapí, potěší a přijde k chuti. Objednat ho můžete, včetně dopravy kurýrem, pohodlně na internetu. Vaši přátelé, kamarádi, partneři, tatínci i dědečci budou nadšeni a navíc jistě ocení originalitu a vtip takového dárku.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz