Hodně zdraví v novém roce a splněné novoroční předsevzetí

Nový rok 2016 je tu a s ním Novoroční předsevzetí, které si dává skoro každý, ale jen málokdo ho skutečně splní. Mezi nejčastější přání patří např. přestat kouřit, začít sportovat či zhubnout. Pro dodržení těchto našich tužeb je důležitá nějaká motivace. Ať už by se mělo jednat o naše zdraví, které je to nejcennější v našem životě, nebo o náš celkový pocit pohody a uspokojení.

Řekli jste si i Vy, že je čas se svojí postavou něco udělat? Jedním z nejhlavnějších kroků je začít jíst zdravě, protože právě správně zvolená strava má nějvětší vliv na náš zdravotní stav. Konzumace zdravého jídla ovlivňuje nejen naši váhu, ale uděláte i něco pro své zdraví a imunitu, která je v těchto sychravých a studených měsících velmi důležitá. Však komu by se chtělo ležet v posteli s horečkou, antibiotiky a teploměrem.

Mezi zdravé potraviny, které by se měly konzumovat denně patří převážně čerstvé ovoce a zelenina. Právě čerstvé ovoce je obsažené v našich kyticích Frutiko a vy svému tělu můžete dopřát pořádnou dávku vitamínů a zamezit tak nepříjemnému nachlazení. Kytice Hodně zdraví obsahuje plátky pomerančů, kiwi, jahody, ananas, exotické melouny a hroznové víno. Pár jahůdek je dokonce ozdobeno i tmavou belgickou čokoládou, po které v tomto malém množství rozhodně nepřiberete a obsažené 100% čerstvé ovoce vám dodá vitamíny a vlákninu.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz