Zimní tipy

zká teplota vzduchu je jedním z hlavních znaků zimy a naše tělo se musí na tyto změny adaptovat. Když se o své zdraví a tělo důsledně staráme, dodržujeme správnou hydrataci, máme dostatek pohybu a dáváme si pozor, co jíme, tělo je schopné samo regulovat tělesnou teplotu a udržovat ji na 37 °C. Když se Vám to povede, nad zimou máte vyhráno!

I když si to možná mnoho z nás neuvědomuje, to, co jíme, má vliv na celý náš život – na to, jak se cítíme, přemýšlíme, jaké máme emoce a náladu. Protože zimní měsíce jsou tak skoupé na sluneční světlo, je potřeba si dodat energii právě z potravy.

A co je v sychravých zimních večerech lepší mlsání než velká porce čokolády? Jelikož však v zimě máme i méně pohybu, ideální je kombinovat čokoládu s ovocem. A právě takovuhle kombinaci Vám Frutiko.cz přináší hned v několika podobách. Ovocná kytice Šťavnatá květinka obsahuje kombinaci bíle a hořké čokolády, jablek, jahod, ananasu, hroznového vína a kousky exotických melounů. Ovocná kytice Pro radost je zase tím správným bojovníkem při nachlazení a chřipce, které jsou v zimě všudypřítomné. Tato kytice plná pomerančů, jablek, jahod, ananasu a kiwi je ohromním zásobníkem vitamínu C tak potřebného v zimních měsících.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz