Konec školního roku je tu

Školní rok 2015 skončil pro některé školáky díky ředitelskému volnu již v pátek 26. 6. 32015, někteří si na oficiální konec školního roku museli počkat až do úterý 30. 6. Dnes již tedy opustili lavice i poslední školáci a vrátí se do nich až v úterý 1. září 2015, kdy začíná nový školní rok 2015/2016.

Pokud Vaše děti přinesly domů pěkné známky jistě je chcete něčím odměnit a udělat jim radost malým dárkem za vysvědčení. Konec školního roku a s ním vysvědčení je pro děti důležitým okamžikem a měly by za něj být proto odměněny a pochváleny i přesto, že na vysvědčení nejsou jen samé jedničky. V poslední den školy myslete nejen na dárek pro Vašeho školáka, ale také na poděkování pro paní učitelku, která s ním měla trpělivost. Aby si Vaše ratolesti nespojovaly konec školního roku jen s materiálním dárkem, udělejte si volno a vezměte je na dobrý rodinný oběd, kde je pochválíte, vyslechnete jejich zážitky a pobavíte se nad plány nadcházejících letních prázdnin.

Mezi oblíbené dárky pro děti za vysvědčení patří různé sladkosti, hračky, oblečení a pro starší školáky i elektronika jako telefon, ipod a další. Místo nezdravých cukrátek, dortů a sladkostí můžete Vašim dětem i paní učitelce objednat originální kytice z ovoce, které jsou zdravým a netradičním dárkem.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz