Květinový věnec do vlasů

Květinové věnce jsou letním trendem. Udělají z vás víly, ale i divoženky. Záleží na výběru květin. Květinový věnec vypadá krásně ve svatebním bohémském stylu. Můžete se cítit jako královna korunovaná květinami. Zazáříte na festivalech a různých oslavách.

Jak vytvořit květinový věnec dovlasů?

1. Vytvořte základ

Zamotejte tlustější květinový drát kolem hlavy, abyste vytvořili dlouhý kruh pro věnec. Udělejte ho volnější, když začnete přidávat květiny, kruh se bude zmenšovat. Vytvořte smyčku v zadní části a nechte ji uvolněnou, abyste ji mohli vzít a zamotat, až dokončíte přidávání květin.

Základ pro výrobu věnce

Základ pro výrobu věnce

2. Připravte si květiny

Odřízněte spodní stonek květin. Používáte-li čerstvé květiny, připravte si věnec těsně před tím, než s ním půjdete ven dělat parádu nebo v den události.

Umělé květi do věnce

Umělé květi do věnce

3. Přidávejte květiny do věnce

Začínáme vzadu, zamotáte květinu kolem kruhového věnce. Pokračujte směrem k přednímu středu. Používáte-li falešné květiny, zamotejte drát květu kolem kroužku věnce. Zabezpečte květiny tenkým květinovým drátem, pokud je to nutné (zejména pokud používáte skutečné květiny). Ujistěte se, že všechny konce drátů směřují ven a ne směrem ke středu. Nechcete, aby z věnce trčely a byly vidět.

Pokračujte v přidávání květin, které směřují z obou stran směrem ke středu. Přidejte tolik květin, aby byl věnec plný a přesně podle vašeho přání.

Vázání květin do věnce

Vázání květin do věnce

4. Utáhnout, zavázat, upevnit

Když skončíte, měli byste mít věnec ve finální podobě.  Ale nejste ještě zcela hotovi, budete chtít zakrýt vykukující drátky pro čisté zakončení. Začněte obalením tenkého květinového drátu kolem stonků tak, aby byly hezké a těsné, aniž by cokoli koukalo.

A jste hotovi. Teď už stačí nasadit věnec na hlavu a pyšně ho nosit. Vyrobila jste si ho přece sama. Nebo jste právě vytvořili orioginální a osobní dárek pro Vaši kamarádku 🙂

Květinový věnec na hlavu

Květinový věnec do vlasů 

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz