Nápady na valentýnský dárek pro ženy

Letošní Valentýn 2016 se nezadržitelně blíží a vy stále nevíte, čím obdarovat svou milou ?Darovat můžete cokoli, ať úsměv , pohlazení ,či polibek , ale nejedna žena ocení hmotný dar z lásky.

Zde je pár typů na dárky , které vaši drahou polovičku zajisté potěší

Šperk

Je nespočet žen, které svou krásu rády podtrhnou líbivým šperkem, ať už se jedná o náhrdelník, prstýnek, náušnice, nebo náramek. Šperků nemá žena nikdy dost a Valentýn je jedinečná příležitost k doplnění šperkovnice vaší ženy.

sperky

Kytice

Jestliže je Vaše žena milovnicí krásných kytic, potom máte jedinečnou možnost svou milou překvapit a darovat ji kytici ovocnou . Ovocná kytice je spojením vynikající chuti čerstvého ovoce a krásně vypadající netradiční kytice,například Z lásky z čerstvých jahod a ananasů.

z-lasky-FB

Parfémy a kosmetika

Věci, které ženu nikdy neomrzí a vždy jí udělají radost. Je mnoho žen, které si svůj den bez kosmetiky či svého parfému nedovedou představit, tak proč je nepotěšit ať už vlasovou kosmetikou, nebo čímkoli, co bude pečovat o její tělo. Zde je možností několik a i muž si s výběrem poradí.

Wellness

Ať už je vaše drahá polovička pracující , studující nebo žena na mateřské dovolené,zaslouží si alespoň na chvilku opustit svůj stereotypní koloběh. Volba wellness pobytu není jen dárkem pro ženu, ale vlastně i pro Vás. Wellnes víkend plný romantiky, klidu a odpočinku se k tomuto valentýnskému období přesně hodí.

wellness

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz