Prázdniny 2016

První vysvědčení dostali minulý týden všichni prvňáčci. Velká očekávání vystřídala radost nejen z hezkých známek, ale i z dvouměsíčního volna, které mají školáci před sebou. Radost dětí v očích, oddych kantorů a těšení se na letní prázdniny. Tak to v posledních dnech vypadalo ve všech školách.
Nastrojené děti s květinami a dárky pro své třídní učitele se ke školám trousily už s předstihem a vyprávěly si, jak budou trávit dvouměsíční volno. Další pak debatovaly o tom, kdo asi bude v příštím školním roce jejich novým třídním učitelem, kde budou mít třídu pro další rok a jestli přibyde do třídy někdo nový. Jedno ale bylo jasné, prázdniny si chce každý užít.

prazdniny-1

Letní prázdniny už jsou tady a děti čekají dva měsíce sluníčka a odpočinku od školních lavic. Jak zabavit děti o prázdninách? Jaké aktivity jim mohou zpestřit letní měsíce? Mnozí z dětí budou trávit nějaký čas u svých babiček a dědečků, to jsme asi zažívali všichni. Někteří pojedou s rodiči na pěknou dovolenou k moři, jiní navštíví letní tábory, na kterých si užijí legraci a vyrazí na výlety po okolí. Zároveň se také naučí novým věcem a být samostatní. Těm, co se před vysokými teplotami raději schovávají, vyrazí například do našich hor, kde najdou svůj potřebný klid, příjemný česrtvý vzduch a načerpají novou energii.

Za celý náš tým Vám přejeme krásné a pohodové léto plné nezapomentulených zážitků s Vašimi nejbližšími! Frutiko pro Vás má otevřeno i o prázdninách a o svátcích, více ZDE.

prazdniny2

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz