Ovocné kytice potěší nejen na prvního máje

Na první máj, vyženeme husy v háj. Ale jak to vlastně všechno začalo?

Ne, skutečně tím nemyslíme Svátek práce, sahající svým původem do dělnických bouří roku 1886. První máj je přeci lásky čas, k němuž zve hrdliččin hlas. My vás zveme k několika tipům, jak svátek zamilovaných oslavit co nejlépe, pokud možno co nejsladčeji. 1. máj se u nás slaví od pradávna, jeho historie údajně sahá až do keltských dob. Hlavní zásadou je políbit ženu pod rozkvetlou třešní, aby byla následující rok zdravá a krásná. Dříve to dokonce bylo znamením blízké svatby.

Užijte si prvomájovou noc i den

Přestože je prvomájový den stále i symbolem plodnosti, dnes už jej vnímáme spíše jako možnost projevit náklonnost ke svému protějšku. Polibek lze uskutečnit pod libovolným rozkvetlým stromem a důležité je také, jakým způsobem společně celý den prožijte.
První máj je proto ideální příležitostí pořídit nějaký pěkný dárek pro ženu. Hezkou tradicí je věnovat něco sladkého, květinu nebo šperk. Máme pro vás originální nápad spojující tyto klasické dary do jednoho.

Pošlete své lásce ovocnou květinu!

Ovocné květiny a dorty od společnosti Frutiko jsou vynikajícím dárkem pro přítelkyni či manželku. Zkuste například Kytici tulipánů plnou jablek, jahod, ananasu, pomerančů, hroznového vína a kiwi, pestrobarevnou kytici Z lásky nebo jednoduchý košík Rudé růže, jehož základem jsou červené muffiny. Nikdy nechybí pravá belgická čokoláda a samozřejmostí je dárkové balení se zamilovaným vzkazem i dovoz na místo určení. Na letošní 1. máj bude dlouho a rádi vzpomínat.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz