Svatební dárky a dekorace

Svatba patří k nejvýznamnějším životním událostem, proto si její příprava zaslouží skutečně jenom to nejlepší. Vše začíná pečlivým výběrem místa svatebního obřadu, pokračuje tvorbou svatebního oznámení a vrcholí zajištěním svatební dekorace.

O pozornost dnes soupeří desítky romantických penzionů, zámeckých hotelů a není problém mít svatbu na horské chatě uprostřed divoké přírody. Svatební oznámení lze vytvořit v libovolném tvaru a provedení, záleží jen na fantazii. Velkému úspěchu se těšilo kupříkladu oznámení ukryté v balení čokolády.

Když už má nevěsta zajištěny své šaty, lze přistoupit k výběru dekorace na svatbu a svatebního občerstvení. Taková svatební hostina si říká o jedinečnou parádu. Celou tu záplavu růžové, srdíček a kytiček lze udělat neopakovatelně použitím ovocných květin Frutiko. Díky svému pestrému vzhledu a preciznímu provedení zaujmou na první pohled.

Svatební dekorace s překvapením

Vyráběny jsou z lahodného, čerstvého ovoce, bez použití konzervantů a jiných chemikálií. Vybrat si lze z celé plejády tvarů a velikostí, jejichž kombinací se zajistí nádherná, barevná, efektní výzdoba stolů a dalších prostor. Kytice s názvy Ovocný koktejl či Sladké překvapení k tomu doslova vybízejí.

Velkou výhodou květin z ovoce je, že se mohou konzumovat. Jablka, jahody, melouny či pomeranče obsahují spoustu vitamínů a v záplavě sladkostí způsobí mezi hosty nefalšované nadšení. Na jedné extra velké ovocné kytici si zdravě pochutná až dvanáct hostů.

A co takhle opatřit ve šťavnatém, ovocném duchu i svatební kytici pro nevěstu? Krása a zdraví je přece to nejlepší, čím se může obklopit. A na takový netradiční způsob se bude jistě dlouho a dobře vzpomínat. Obzvláště, když si hosté odnesou svatební výslužku, bonboniéru sestavenou z jahod v čokoládě ve tvaru ženicha a nevěsty.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz