Nápady na Valentýnské dárky pro muže

Letošní Valentýn 2016 se blíží a pokud nechcete nechat dárek pro svého miláčka na poslední chvíli, určitě oceníte tipy na originální dárky pro muže na den zamilovaných.

Elektronika

Každého muže potěší elektronika nebo technické vychytávky. Pokud Váš milí tráví hodně času u počítače určitě ho potěší kvalitní myš, headset či externí disk. Nic nezkazíte ani novým obalem na telefon či tablet nebo novou počítačovou hrou. Pokud ale chcete být vynalézavější kupte svému drahému nějakou z takzvaných Smart Wearables neboli nositelná elektronika. V nabídce eshopů s elektronikou naleznete chutré hodinky, fitness náramky, chytré brýle ale i příslušenství pro virtuální realitu a trénování mozku.

Wearable-gadgets-valentine

Pánská kosmetika

Muži se o sebe čím dál tím více starají a my ženy je v tom samozřejmě rádi podporujeme. Kromě klasických parfémů můžete letos sáhnout i po jiné pánské kosmetice jako například luxusní pomůcky holení břitvou včetně speciální štětky, holícího mýdla a holícího strojku.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Originální jedlé dárky

Poslední dobou se velmi oblíbenými staly nejrůznější jedlé dárky jako dárkové koše plné dobrot a pamlsků, kytice s klobáskami či netradiční a zdravé kytice z ovoce. Ať už Vaše láska ráda mlsá ovoce, čokoládu či masíčko, jedlý dárek ji potěší dvojnásob, protože si na něm pochutná. Originální kytice z ovoce, dortů, sušenek či jiných pamlsků můžete navíc vlastnoručně vytvořit! Návody naleznete na Youtube nebo sociálních sítích Facebook a Pinterest. Pokud objednáte jedlou kytici online již hotovou můžete navíc využít dopravu kurýrem například partnerovi do práce, takže mu ji budou kolegové uždibovat a závidět :-).

jedle-kytice-pro-muze

Romantický pobyt nebo večeře

Přestože se to někdy nezdá, i muži jsou romantické duše a navíc rádi tráví čas se svou partnerkou v příjemné atmosféře. Stejně jako Vás je tedy potěší společný víkendový pobyt v pěkném hotelu nebo romantická večeře ve dvou v luxusní restauraci. Vlastnoručně připravená večeře doma se cení také, ale někdy je lepší změnit prostředí a vydat se někam, kde jste spolu ještě nebyli. Navíc tak budete mít více času na sebe a místo vaření a uklízení se můžete věnovat zkrášlování a rozmýšení outfitu na slavnostní večer.

romanticka-vecere-valentyn

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz