Báječné velikonoční zvyky

Tradice a Velikonoce, to jde pěkně k sobě. Jejich význam v posledních letech opět stoupá, vždyť se jedná o krásné svátky jara, ideální k vyzdobení domova a setkání celé rodiny. K typickým symbolům Velikonoc patří vajíčka, beránek a kočičky, z náboženského hlediska bohoslužby a velikonoční pozdrav.

velikonoce-2015-dekorace

Ovšem i Velikonoce 2015 budou u nás spíše ve znamení pomlázky, koledování a možná i polévání koledníků, kteří za děvčaty dorazí pozdě, až po dvanácté hodině. Důležité jsou také velikonoční dekorace, které zpříjemní domov a přinesou do něj atmosféru začínajícího jara.
Zajímavými nápady na velikonoční dekoraci jsou v poslední době například pestrobarevně malované jarní vázy, jarní terárium nebo osázené velikonoční skořápky. Můžete si vyrobit velikonoční origami, věnec s hnízdem a upéct tvarohového beránka či mazanec bez kynutí. Řada těchto aktivit potěší i děti, jimž zajistíte skvělý program na volné odpoledne.

velikonocni-zajicek-cokoladovy-ovoce

Velikonoční zajíček z ovoce a čokolády

Frutiko připravilo samozřejmě nabídku velikonočních kytic a produktů z ovoce a čokolády, které potěší Vaše malé koledníky. Krásná je například kytice Velikonoční zajíček v barevném velikonočním hrnečku.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz