O nás

Společnost Frutiko international s.r.o. vznikla v roce 2012. Od svého založení se zaměřuje na výrobu a dodávání ovocných kytic nejvyšší kvality. Vybrat si a objednat ovocné kytice Frutiko lze na internetu, kurýr zboží dodá ve lhůtě již od dvou hodin.

Jak je zajištěna garance spokojenosti? Frutiko své kytice vyrábí z luxusní belgické čokolády a především z prvotřídního, čerstvého ovoce přinášejícího zákazníkům vynikající chuť, krásný vzhled i pro zdraví ideální obsah. Proto jsou při produkci vyloučeny konzervanty a sladidla a každý klient má jistotu zdravého mlsání.

Květiny z ovoce Frutiko zahrnují širokou škálu variant a velikostí. V nabídce jsou kytice určené pro děti, ženy i muže, vhodné k nejrůznějším typům oslav, ideální jako narozeninové a vánoční dárky. Samozřejmostí je dozdobení kytic drobnými dárky nebo přáníčkem, což z nich dělá skvělé a originální dary na svatbu, MDŽ, Den matek, valentýnský svátek či jako osobní gratulace.

Ovocné kytice pro vaše blízké

Kytice, co vypadají jako skutečné květy a navíc skvěle chutnají.

Ovocné kytice a bonboniéry Frutiko v sobě ideálně mixují touhu po originálních dárcích objednávaných online, zdravý životní styl i jednoduchost jejich dodání. Stačí provést internetovou objednávku, zvolit si způsob platby zahrnující též mobilní metody a potom už jenom počkat na rozvoz květin kurýrem, který přijede chladicím vozem. Druhou možnost představuje osobní vyzvednutí kytice v Praze.

Pro své stálé zákazníky připravila společnost věrnostní klub Frutiko nabízející řadu výhod a slev. Stokorunovou slevu získávají například za svého každého známého, který objedná skrze speciální slevový kupón. Bonusy lze obdržet i za zajímavé fotografie s produkty Frutiko.
Kytice Frutiko je možné objednávat na www.Frutiko.cz, ovocná cukrárna Frutiko s celotýdenní otevírací dobou sídlí na adrese V Oblouku 114, Praha východ – Čestlice, 25101.

Frutiko.cz | Ovocevčokoládě.cz | Dárky-muži.cz | Dárky-ženy.cz Dárky-děti.cz